AKTUALNOŚCI

Dalej
Nowości w gamie | 03 03 2011
Peugeot 3008 HYbrid4 - pierwsza na świecie hybryda z silnikiem diesla

Peugeot 3008 HYbrid4 Limited Edition
Pierwsza na świecie hybryda z silnikiem diesla

 

Z okazji Salonu Samochodowego w Genewie, Peugeot rozpoczyna przyjmowanie zamówień na specjalną, numerowaną wersję 3008 HYbrid4 Limited Edition.

Ograniczona do 300 samochodów seria 3008 HYbrid4 Limited Edition zapewni przyszłemu właścicielowi ekskluzywność posiadania pierwszego na świecie w pełni hybrydowego samochodu z silnikiem diesla. Auta można rezerwować w sieci sprzedaży, a także zamawiać wstępnie przez Internet od 3 marca 2011 r. w jedenastu krajach Europy.*


Klienci, którzy zakupią auto z limitowanej serii, jako pierwsi skorzystają z zalet modelu 3008 HYbrid4, który łączy w sobie dbałość o ochronę środowiska z przyjemnością jazdy:
200 KM, napęd na 4 koła, tryb „zerowej emisji”, w cyklu mieszanym emisja CO2 od 99 g/km.


Wybór limitowanej wersji to także:
•    świadomość posiadania wyjątkowego samochodu,
•    specjalne, najwyższej jakości wykończenie,
•    przedpremierowa dostawa.


Model 3008 HYbrid4 Limited Edition wyróżnia się niepowtarzalnymi, wyjątkowymi elementami stylistycznymi, podkreślającymi zarówno jego elegancję, jak i aspekt technologiczny.


Z zewnątrz wyjątkowość pojazdu podkreślają czarna powłoka świateł z chromowanym paskiem diod LED, nadwozie w wyjątkowym kolorze bieli perłowej oraz chromowane klamki.


W środku na ekskluzywny charakter wskazują z kolei dwukolorowa tapicerka skórzana, deska rozdzielcza całkowicie pokryta skórą oraz aluminiowa tabliczka z numerem pojazdu umieszczona na konsoli środkowej. Panele drzwi pokryte są pikowanym materiałem w białym kolorze Guérande, podobnie jak środkowy podłokietnik. Kierownica wyróżnia się aluminiowymi podkładkami na kciuki. Panoramiczny szklany dach oraz system wspomagania parkowania z przodu uzupełniają standardowe wyposażenia auta.


We Francji 3008 HYbrid4 Limited Edition będzie oferowany w cenie 41 500 €.*Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Luksemburg, Niemcy, Holandia, Portugalia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy.