AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Serwis | 05 07 2012
Epoka lodowcowa w serwisach Peugeot

Peugeot Polska jest jednym z partnerów promocyjnych dystrybucji filmu animowanego pt. ”Epoka lodowcowa 4” w polskich kinach.

Z tej okazji firma przygotowała, na okres letnich upałów, specjalną ofertę doskonale odpowiadającą wakacyjnym potrzebom klientów, a równocześnie wpisującą się w szeroką kampanię pod hasłem „Epoka Lodowcowa 4”.

 

Peugeot proponuje 3 rodzaje ofert serwisowych:

1/ operacje serwisowe – obejmujące między innymi akcję „Klimatyzacja”, podczas której można dokonać dezynfekcji układu klimatyzacji i, jeśli jest taka potrzeba, wymienić filtr przeciwpyłkowy. Proponowana jest również wymiana części eksploatacyjnych i płynów, takich jak olej, klocki hamulcowe, świece zapłonowe, amortyzatory, wycieraczki wraz  z płynem do spryskiwaczy itp., a wszystko to z upustami na części zamienne  nawet do 20% oraz na robociznę – do 18%.

2/ kosmetyki samochodowe – ta oferta to wybór ekologicznych  kosmetyków samochodowych marki TECHNATURE, wśród których jest między innymi zestaw środków czyszczących oraz kilkanaście pojedynczych produktów, których cena została obniżona o 15%.

3/ akcesoria – w ramach promocji proponowane są akcesoria przeznaczone dla rodzin, takie jak foteliki dziecięce, lodówki samochodowe, moduły izotermiczne, po cenach z 20% upustem.

 

Piotr Karaszewicz, Dyrektor Serwisu i Części Zamiennych Peugeot: „Oferta powstała z myślą o właściwym przygotowaniu samochodu przed wakacjam. Jednocześnie chcemy pokazać Klientom, że korzystanie z Autoryzowanego Serwisu Peugeot wiąże się z kosztami porównywalnymi do tych w serwisach niezależnych. W serwisach Peugeot wcale nie jest drogo, a co ważne, Klient korzysta z oryginalnych części zamiennych, pomocy wyszkolonych, profesjonalnych oraz doświadczonych specjalistów,  jak również porad Doradców Serwisowych.

Oferta, poza dobrą ceną, jest ciekawie przedstawiona graficznie, z wykorzystaniem zabawnych bohaterów nowego filmu „Epoka lodowcowa 4”. Zapraszamy do serwisów Peugeot!”

 

Epoka lodowcowa

w serwisach Peugeot