AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Wydarzenia | 09 12 2014
Nowy Autoryzowany salon i serwis ASW Peugeot Wojciula otwarty w Białymstoku.

Pod koniec listopada uroczyście otwarto nowy salon i serwis ASW Wojciula Peugeot., który mieści się przy ulicy Gen. St. Maczka 51 w Białymstoku.

 

 

Autoryzowana stacja Peugeot w Białymstoku zaprojektowana i zbudowana została zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot. Obiekt spełnia wszystkie standardy Blue Box, według których marka buduje obiekty na świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon o powierzchni 440 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (7 stanowisk), sprzedaż części zamiennych oraz blacharnia – lakiernia.

 

W oficjalnej ceremonii otwarcia, prowadzonej przez znanego aktora Jacka Borkowskiego, udział wzięli, Wiesław Wojciula – prezes ASW Peugeot Wojciula, Sylvain Vaudaine - Dyrektor Generalny Peugeot Polska, przedstawiciele podlaskich firm oraz licznie zgromadzeni goście.

Po oficjalnym przecięciu wstęgi wraz z Dyrektorem Generalnym Peugeot Polska oraz wiceprezesami Prezes Zarządu nowego, Wiesław Wojciula powiedział:

 

„Mamy za sobą wieloletnią historię działalności w branży motoryzacyjnej i ważne doświadczenie. W swoich działaniach zabiegamy o stały rozwój i staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów poprzez dostarczanie im wyrobów i usług na możliwie najwyższym poziomie jakościowym. Wiążemy wraz z rozpoczęciem współpracy z marką Peugeot duże nadzieje”.

 

 

Nowy salon jest jedynym w Białymstoku autoryzowanym punktem marki Peugeot. Oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez Peugeot - osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 8:00 do 14:00