AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Wydarzenia | 14 11 2014
Nowy Salon i Serwis Peugeot Retail Polska w Warszawie

29 października uroczyście otwarto nowy Salon i Serwis Peugeot Retail Polska, który powstał obok dotychczasowego Salonu i Serwisu firmowego Citroen Polska. Wyjątkowego charakteru ceremonii nadał pokaz premiery w gamie marki – nowego Peugeot 508 oraz 508 SW.

 

 

Nowy Salon i Serwis Peugeot Retail Polska otwarty został przy alei Krakowskiej 206 w Warszawie. Obiekt wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot, spełnia wszystkie standardy BlueBox, według których marka buduje obiekty na świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych o powierzchni 524 m2, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych.

 

W oficjalnej inauguracji udział wzięli, Piotr Borowiecki - Dyrektor Peugeot Citroën Retail Polska, Sylvain Vaudaine - Dyrektor Generalny Peugeot Polska oraz Cezary Wachowski - Dyrektor Generalny Banku PSA. Wśród gości uroczystości znaleźli się także dotychczasowi klienci oraz współpracownicy.

 

Ceremonia otwarcia uświetniona została premierą nowego Peugeot 508 – który zadebiutował w Polsce w miesiącu październiku. Goście mogli obejrzeć obie wersje nadwoziowe sedan oraz SW, a także skorzystać ze specjalnych jazd próbnych, które były organizowane podczas wydarzenia.

 

W czasie oficjalnego otwarcia Piotr Borowiecki - Dyrektor Peugeot Citroën Retail Polska powiedział:  „Jest to 1 z 370 salonów Peugeot Citroën Retail w 17 krajach, ich łączna sprzedaż to ponad 320 000 snowych samochodów rocznie. W Polsce PCR ma 11% udział w sprzedaży marki Peugeot.

Nowy salon w pełni wpisuje się w strategię PSA, która jest oparta na 3 markach : Peugeot, Citroën i DS. W ramach tej strategii, nasze 3 marki stają się coraz bardziej różnorodne ale i zarazem komplementarne wobec siebie.

 

Nowy warszawski obiekt oferuje sprzedaż wszystkich modeli produkowanych przez Peugeot - osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 do 18.00, natomiast w soboty od 9.00 do 16.00.