AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Wydarzenia | 27 05 2014
Nowy salon Peugeot Cardom w Koninie uroczyście otwarty-informacja prasowa

7 maja uroczyście otwarto całkowicie nowy salon Peugeot Cardom w Koninie. Wyjątkowego charakteru ceremonii nadał specjalny pokaz nowego Peugeot 308 SW, który już w czerwcu trafi do polskich salonów.

 

 

Autoryzowany salon Peugeot Cardom otwarty został przy ulicy Spółdzielców w Koninie. Nowy budynek wraz z serwisem zajmuje 1600 m2. Obiekt został wzniesiony zgodnie z linią architektoniczną i wymogami Peugeot, według których marka buduje obiekty na całym świecie. Nowy punkt oferuje wszystkie zakresy działalności w tym: salon sprzedaży samochodów nowych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych.

 

W otwarciu salonu uczestniczył między innymi Prezydent Miasta Konina Józef Nowicki i  Wicestarosta Koniński Andrzej Nowak. Markę Peugeot reprezentowali między innymi Dyrektor Generalny Peugeot Polska – Sylvain Vaudaine oraz Dyrektor handlowy Tomasz Chodkiewicz Przybyło także wielu przedstawicieli firm lokalnych, ale również spoza Konina.

 

Ceremonia otwarcia, której dokonał Prezes Zbigniew Witkowski uświetniona została polską premierą, Peugeot 308 SW, który już w czerwcu zawita do polskich salonów marki. Przypomnijmy, iż model 308 otrzymał prestiżowy tytuł Samochodu Roku 2014, a ilość zamówień na model w Europie przekroczyła już 85 000 sztuk.

 

Po oficjalnym przecięciu wstęgi Prezes , Zbigniew Witkowski powiedział:

„Peugeot w Koninie to nie tylko nowy obiekt w mieście, który zastąpił stojąca przy ulicy Spółdzielców szpetną starą hale, ale to nowe miejsca pracy dla obsługi serwisu, biura i sprzedaży”.

 

 

Nowy koniński salon oferuje sprzedaż wszystkich modeli Peugeot - osobowych i użytkowych. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 18.00, natomiast w soboty od 10.00 do 14.00.

nowy salon