AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Inne | 05 12 2013
PEUGEOT 2008 zdobywa Złotą kierownicę Auto Świat 2013

 Obecny na polskim rynku zaledwie od 3 miesięcy miejski crossover Peugeot 2008 został wyróżniony  w plebiscycie internautów i czytelników Auto Świat Złotą kierownicą 2013 w kategorii „SUV i nie tylko  terenowe”.

 

 W czasie uroczystej gali w warszawskim Centrum Expo XXI statuetkę z rąk redaktora naczelnego Auto Świat,  Stanisława Sewastianowicza odebrała Sophie Passard, Dyrektor Marki Peugeot w Polsce. W najliczniej reprezentowanej  i dynamicznej z punktu widzenia oferty rynkowej kategorii SUV/Crossover internauci i czytelnicy wybrali model  Peugeot  2008.

 

 Odbierając statuetkę Dyrektor Generalna Peugeot Polska, Sophie Passard, powiedziała:

 

 „Jesteśmy niezwykle dumni, że - wprowadzony na rynek polski we wrześniu bieżącego roku - Peugeot 2008 tak szybko  zdobył uznanie i serca czytelników i internautów.

 

 Jest to tym bardziej cenne , iż model 2008 otrzymał nagrodę w kategorii SUV / Crossover o ogromnej dynamice  rozwoju,  obfitującej w nowości. Oznacza to, że w nowym dla marki segmencie, Peugeot posiada know-how, aby  proponować  produkty, które wyróżniają się nowatorską koncepcją i nową ergonomią wnętrza.

 

Sophie Passard podkreśliła, iż motto marki - Motion & Emotion -  to mobilność związana z dreszczem emocji wynikającym z przyjemności prowadzenia, której Peugeot pragnie dostarczać swoim klientom. Także w innych modelach.”

 

Przypomnijmy, iż Peugeot 2008 to pierwszy miejski crossover, który zapewnia tak wiele radości z jazdy, dzięki:

 

  • koncepcji wnętrza i-Cockpit, na który składa się mała sportowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i 7''ekran dotykowy,
  • dynamicznym silnikom w połączeniu z właściwościami jezdnymi oraz precyzją prowadzenia, z jakiej słyną pojazdy marki Peugeot,
  • swobodzie podróżowania w trudniejszym terenie dzięki większemu prześwitowi, panelom ochronnym podwozia oraz systemowi Grip Control.