AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Wydarzenia | 06 02 2014
PEUGEOT DESIGN LAB zaprezentuje swój nowy projekt na targach Milan Design Week 2014

 

Studio projektowe PEUGEOT DESIGN LAB, pracujące dla klientów spoza branży motoryzacyjnej, weźmie udział w targach Milan Design Week, które odbywają się w dniach od 8 do 13 kwietnia. Studio, realizujące strategię Global Brand Design, zaprezentuje swój nowy projekt w unikalnej przestrzeni wystawienniczej w dzielnicy Tortona, która jest mekką światowego designu.

 

W oparciu o 200-letnie doświadczenie w przemyśle oraz 120-letnią tradycję projektowania samochodów, Peugeot otworzył w 2012 roku w Paryżu studio projektowe PEUGEOT DESIGN LAB z myślą o klientach spoza branży motoryzacyjnej.

 

 

Od tego momentu studio, realizujące strategię Global Brand Design, opracowało we współpracy z marką Pleyel rewolucyjny przedmiot: fortepian PEUGEOT DESIGN LAB dla firmy Pleyel. Efekt końcowy doskonałej współpracy pomiędzy dwiema firmami o dwustuletniej tradycji obalił kanony świata muzycznego zarówno pod względem koncepcji, zastosowanych materiałów jak i poprzez awangardowe wzornictwo przedmiotu. Fortepian ten będzie ustawiony w samym centrum stoiska wystawienniczego.

 

 

Aktualnie PEUGEOT DESIGN LAB współpracuje z nowymi klientami nad wzmocnieniem ich strategii marki oraz projektuje produkty w różnych dziedzinach, takich jak sport, lotnictwo, architektura i oprzyrządowanie.

 

 

Jednocześnie w dniach od 8 do 13 kwietnia PEUGEOT DESIGN LAB otworzy w Mediolanie swoje stoisko wystawiennicze, na którym odbędzie się światowa premiera nowego dzieła studia, będącego niepowtarzalnym połączeniem dwóch światów: środowiska naturalnego i zaawansowanej technologii.