AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Inne | 23 09 2013
Peugeot Polska uhonorowany Złotym Kluczem Jakości

 

Peugeot Polska został uhonorowany Złotym Kluczem Jakości za najlepszą obsługę klienta w autoryzowanych serwisach polskich marek samochodowych, wyłonionych na podstawie badania TNS Garage Quality Check 2013.

 

Najwyższa lokata w rankingu dla marki Peugeot to wynik TNS Garage Quality Check 2013 -niezależnego Audytu Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO przeprowadzonego przez zespół badań rynku motoryzacyjnego w TNS Polska. Projekt to jedyne tego typu opracowanie dostępne na rynku polskim zrealizowane na tak dużą skalę i tak szczegółowo opisujące branżę oraz stosowane standardy obsługi. W ramach projektu ocenie poddano osiem głównych obszarów rozbitych na szczegółowe aspekty procesu obsługi klienta, jak:

 

telefoniczne umówienie na wizytę, elektroniczne umówienie na wizytę, proces przyjęcia do serwisu, oczekiwanie na zakończenie prac, wydanie i odbiór pojazdu, kontakt z klientem po wizycie, otoczenie serwisu oraz subiektywna ocena audytora. W tegorocznej edycji badania audytowi poddano serwisy 14 popularnych marek odpowiadających za ponad 2/3 sprzedaży samochodów osobowych w Polsce.

 

Podczas konferencji „Szanse wzrostu na polskim rynku motoryzacyjnym” TNS Polska statuetkę w imieniu marki Peugeot odebrała Sophie Passard, Dyrektor Generalny marki Peugeot w Polsce, a nagrodę wręczył Piotr Kwiatkowski, prezes zarządu TNS Polska. 

 

Dyrektor Generalny marki Peugeot Sophie Passard podkreśliła, iż nagroda cieszy tym bardziej, iż w trudnej sytuacji na polskim rynku motoryzacyjnym, budowanie lojalności oraz satysfakcji aktualnych klientów oraz przywiązanie ich do marki jest dla Peugeot kluczowe.