AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Inne | 24 10 2013
Radomski salon Peugeot w nowej odsłonie na Drzwi Otwarte nowego Peugeot 308

 

Działający już od 2000 roku salon Peugeot  M.i R.Prasek w Radomiu został niedawno uroczyście otwarty w nowym wizerunku marki.

 

W zeszłym miesiącu uroczyście otwarto gruntownie przebudowany salon Peugeot w Radomiu. Nowy obiekt został rozbudowany w duchu nowego wizerunku marki. Kolorystyka oraz projekt budynku są spójne z wymogami Peugeot w całej Europie. Powiększono salon sprzedaży, aby zapewnić klientom jak największy komfort. Zmodernizowano także pomieszczenia serwisu, działu części zamiennych i działu samochodów używanych oraz strefy wydania samochodów. Monika i Robert Praskowie, właściciele salonu, szczególny nacisk położyli na poprawę użyteczności i rozwiązania służące wygodzie klientów, w tym także zwiększenie powierzchni obiektu.

 

O tym, jak wygląda przebudowany salon Peugeot M. i R. Prasek w Radomiu przy ulicy Kozienickiej 1 można przekonać się w czasie trwających obecnie Dni otwartych drzwi, poświęconych absolutnej premierze, jaką jest wprowadzenie na rynek polski nowego kompaktowego Peugeot 308, w dniach 21-26 października.