AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Wydarzenia | 08 01 2016
PEUGEOT i ATP ogłosiły rozpoczęcie ogólnoświatowej współpracy

 

PEUGEOT i ATP ogłosiły podjęcie w 2016 roku współpracy na skalę światową. PEUGEOT będzie oficjalnym samochodem ATP World Tour i udostępni flotę 500 pojazdów.

PEUGEOT staje się partnerem Platinum ATP World Tour i oficjalnym samochodem ponad 20 turniejów ATP World Tour. Chodzi o przeszło 500 pojazdów, w szczególności modele 508, 3008, 5008, Expert Tepee, z których w czasie turniejów będą korzystać zawodnicy, VIP-y, delegacje oficjalne i publiczność.

W ten sposób PEUGEOT skorzysta z międzynarodowych praw marketingowych, będzie widoczny na kortach i otrzyma pakiety VIP dla swoich gości na wybrane turnieje.

Dzięki temu PEUGEOT dotrze do ponad 635 milionów telewidzów i zaprezentuje swoje samochody ponad dwumilionowej publiczności różnych turniejów.

PEUGEOT jest obecny w świecie tenisa od ponad 30 lat, a wśród jego ambasadorów znajdują się tacy zawodnicy jak numer 1 na świecie Novak Djokovic, a także David Ferrer, Juan Martin del Potro, David Goffin, Jeremy Chardy, Benoit Paire, Tommy Robredo, Gilles Simon, Alize Cornet i Belinda Bencic. Obecnie PEUGEOT postanawia się zaangażować jeszcze mocniej w tenis, z którym od dawna jest związany, wykorzystując swoją obecność w 160 krajach w połączeniu ze światową renomą ATP World Tour.

„PEUGEOT jest od dawna kojarzony z naszym sportem, a współpraca z ATP World Tour ugruntuje jego pozycję jako pierwszoplanowego, kluczowego partnera z branży samochodowej w świecie tenisa” ‑ wyjaśnia prezydent ATP Chris Kermode. ‑ „Bardzo cieszymy się, że możemy przyjąć tak renomowaną na świecie markę jak PEUGEOT do rozrastającej się rodziny naszych partnerów. Jest to efektem rekordowej oglądalności i możliwości zaoferowania naszym sponsorom rozwiązań reklamowych dostosowanych do ich potrzeb”.

„Dla PEUGEOTA tenis jest naturalnym obszarem prezentacji, gdyż to sport dynamiczny, wymagający, elegancki i emocjonujący. Te same wartości chcemy dzielić z naszymi klientami. PEUGEOT zaangażował się we współpracę z organizatorami turnieju Roland Garros przed ponad trzydziestu laty. Poprzez współpracę z ATP World Tour chcemy zacieśnić tradycyjne więzi łączące nas z tenisem, który cieszy się wielkim zainteresowaniem w wielu krajach. Powinno to także przyczynić się do lepszej promocji marki PEUGEOT na całym świecie przez cały rok” ‑ oświadczył Maxime Picat, dyrektor generalny PEUGEOT.

Poza kortami PEUGEOT będzie obecny na ATPWorldTour.com, najważniejszym portalu internetowym poświęconym tenisowi, odwiedzanym przez 325 mln osób. PEUGEOT stanie się także głównym partnerem ATP World Tour Uncovered, cotygodniowego magazynu telewizyjnego sieci, dostępnego w 170 krajach, który jako jedyny pozwala fanom zajrzeć za kulisy ATP World Tour.

 

 

Przeżyj raz jeszcze konferencję prasową Peugeota i ATP World Tour.

- Konferencja prasowa:

https://www.periscope.tv/w/aQdyNDFWR1 F2V2dPYlJLT2t8MXlvS01 OWExPZ2xHUfMYMBp6P tkdph UcCcJw-1tD-qOvRXwidqtxhOYtlZ6

 

 

Kontakty dla prasy:

tomasz.mucha@peugeot.com

PEUGEOT POLSKA

 

 

 

PEUGEOT

PEUGEOT, działający w niemal 160 krajach i dysponujący siecią ponad 10 000 punktów obsługi klienta, łączy na całym świecie wysokie wymagania techniczne, klasę i emocje.

W roku 2014 łączna światowa sprzedaż Marki wyniosła 1 635 000 samochodów. PEUGEOT umocnił swoją pozycję w Europie i Chinach, i kontynuował dynamiczny proces stałego wzbogacania wyposażenia swojej gamy modeli.

Dzięki całkowicie odnowionej ofercie modeli o numerach kończących się na „8” PEUGEOT dysponuje najmłodszą gamą samochodów w swojej historii.

Wysoki poziom jakości produktów i usług, wyrafinowany design, starannie dopracowane detale i unikalne doznania za kierownicą sprawiają, że jazda każdym PEUGEOT jest źródłem wyjątkowych emocji.

Te atuty są najważniejszymi wartościami marki już od 125 lat, w ciągu których PEUGEOT sprzedał ponad 60 milionów samochodów.