AKTUALNOŚCI

Dalej Następny
Inne | 06 05 2013
Zmiany organizacyjne w strukturach Peugeot w Polsce

2 kwietnia 2013 r. Sophie Passard została mianowana Dyrektorem Marki Peugeot w Polsce. Zastąpiła Guillaume’a Ducresta, który otrzymał stanowisko w ramach struktury Grupy PSA w Austrii.

 

 

Po zmianach organizacyjnych Sophie Passard odpowiada za wyniki handlowe marki Peugeot oraz reprezentuje ją wobec sieci autoryzowanych dystrybutorów, klientów oraz mediów w Polsce.

W ramach struktury międzynarodowej Dyrektor Marki Peugeot w Polsce hierarchicznie podlega Albéricowi Chopelin, Dyrektorowi Europy Centralnej i Północnej, który z kolei bezpośrednio odpowiada Dyrektorowi Generalnemu Marki Peugeot, Maxime’owi Picat. Analogiczne zmiany struktury zostały wprowadzone w całej Europie.

Sophie Passard pracuje w Grupie PSA od ponad 25 lat. W swojej karierze pełniła wiele funkcji w dyrekcjach sprzedaży, marketingu i w obsłudze posprzedażnej. Przed przyjazdem do Polski w październiku 2012 r. była Dyrektorem Marki Peugeot, a następnie Dyrektorem obu Marek Peugeot i Citroën w Chorwacji. Jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych i Ekonomicznych w Paryżu.

 

passard