7 POWODÓW,
ABY WYBRAĆ 208

Odkryj przyjemność z jazdy w mieście za kierownicą modelu 208 w wersji pięciodrzwiowej i zdobądź nowe doświadczenia. Peugeot 208 łączy w sobie najlepsze cechy wszechstronnego hatchbacka z nowoczesną stylizacją nadwozia.
1

208 STYLE

208 STYLE

Daj się uwieść Peugeot 208 w limitowanej serii Style. Jego klasyczna sylwetka z chromowanymi lusterkami i aluminiowymi felgami przyciąga spojrzenia. Bogate wnętrze kusi Multimedialnym Ekranem Dotykowymskórzaną kierownicą oraz klimatyzacją. Do tego system ESP i sześć poduszek powietrznych, by zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i pasażerom. 

Zapisz się na jazdę testową Dowiedz się więcej o limitowanej serii Style
2

SPORTOWY WDZIĘK

SPORTOWY WDZIĘK

Peugeot 208 doskonale pasuje do rzeczywistości użytkownika. Precyzyjnie zaznaczone linie auta, nowoczesna sylwetka i koci wygląd przedniego pasa podkreślają jego energiczność. Ten elegancki, kompaktowy samochód charakteryzuje się unikatowym, wyrafinowanym i sportowym charakterem.

Dowiedz się więcej na temat nadwozia 208
3

INTUICYJNA POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

Pozycja za kierownicą w Peugeot 208 została całkowicie przeprojektowana. Dzięki wykorzystaniu naturalniejszych, prostszych rozwiązań intuicyjna deska rozdzielcza zapewnia większą przyjemność z jazdy, łatwiejsze prowadzenie i wyższą precyzję manewrowania. Dla lepszej kontroli nad samochodem oraz spotęgowania doznań z jazdy  zmniejszono rozmiar kierownicy. Z kolei przeniesienie tablicy przyrządów nad małą kierownicę zapewnia kierowcy wygodniejszy i bardziej intuicyjny dostęp do wskaźników.

Dowiedz się więcej na temat wnętrza 208
4

EKRAN DOTYKOWY

EKRAN DOTYKOWY
EKRAN DOTYKOWY

Wnętrze Peugeot 208 zostało całkowicie przeprojektowane i uproszczone. Na desce rozdzielczej znajduje się multimedialny ekran dotykowyi W standardzie lub w opcji w zależności od wersji. umieszczony w taki sposób, aby zawsze był na wyciągnięcie ręki. Kierowca ma możliwość korzystania za jego pośrednictwem z wielu funkcji, takich jak: radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, opcja odtwarzania muzyki z urządzeń zewnętrznych poprzez wejście USB lub AUX. Zdolności komunikacyjne oraz intuicyjna obsługa kreują 208 na wyznacznik naszych czasów oraz wzmacniają bezpośrednią i naturalną relację pomiędzy samochodem i jego kierowcą.

Dowiedz się więcej na temat technologicznych innowacji zastosowanych w 208
5

ASYSTENT PARKOWANIA

Asystent parkowaniai Dostępny w opcji w zależności od wersji. wyposażony w najnowocześniejsze czujniki ultradźwiękowe identyfikuje odpowiednie miejsce do zaparkowania i pomaga kierowcy w wykonywaniu manewrów podczas parkowania. Dzięki wizualnym i dźwiękowym ostrzeżeniom informującym kierowcę parkowanie nigdy nie było tak proste i bezpieczne. 

Dowiedz się więcej na temat technologicznych innowacji zastosowanych w 208
6

TECHNOLOGIA e-HDi Stop & Start

TECHNOLOGIA e-HDi Stop & Start

Silniki Diesla są dostępne z technologią e-HDi oraz mikrohybrydową technologią Stop & Start. Wyłączanie silnika tuż przed zatrzymaniem się auta i na postoju odbywa się niezwykle szybko, a także bez hałasu i wibracji, przy jednoczesnym zapewnieniu niższego zużycia paliwa i zredukowanej emisji CO2. Po zdjęciu przez kierowcę nogi z pedału hamulca silnik włącza się błyskawicznie oraz równie cicho i bezwibracyjnie.

Więcej informacji technicznych
7

NOWE SILNIKI

NOWE SILNIKI

W Peugeot 208 oferowana jest gama czterech silników wysokoprężnych oraz czterech najnowocześniejszych jednostek benzynowych. Samochód jest dużo lżejszy od poprzednika, dzięki czemu emituje mniej zanieczyszczeń i dwutlenku węgla. Model 208 otrzymał pierwsze silniki z nowej gamy benzynowych jednostek trzycylindrowych 1,0 l i 1,2 l VTi oraz konstrukcje THP łączące wysokie osiągi oraz niskie spalanie*. Wydajne układy e-HDi również zapewniają niższe zużycie paliwa oraz większą przyjemność z jazdy.

Średnie zużycie paliwa dla silników 1,0 l i 1,2 l VTi wynosi odpowiednio 4,3 i 4,5 l/100 km.

Więcej informacji technicznych