6 POWODÓW,
ABY WYBRAĆ 308 CC

Peugeot 308 CC to nowoczesny i stylowy coupé cabriolet.
1

ROZKŁADANY DACH

ROZKŁADANY DACH
ROZKŁADANY DACH

W konfiguracji kabriolet, model 308 CC ukazuje swoją śmiałą urodę w pełnej krasie, daje wyraz swojej elegancji i estetyce linii. Masz ochotę na zmianę stylu ? W ciągu 20 sekund Twój kabriolet przemienia się w coupé i daje Ci schronienie pod sztywnym dachem, spokój i ciszę w kabinie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O STYLU ZEWNĘTRZNYM
2

AIRWAVE

AIRWAVE

Peugeot 308 CC poszerza zakres użytkowania kabriloletu, dzięki niezwykłemu poziomowi komfortu termicznego. AirwaveiSeryjnie, w opcji lub niedostępne w zależności od wersji., jest systemem nawiewu ciepłego powietrza, przez zagłówki siedzeń przednich, w celu stworzenia prawdziwego szala z ciepłego powietrza wokół szyi, karku i głowy. W połączeniu z automatyczną klimatyzacjąiSeryjnie, w opcji lub niedostępne w zależności od wersji., podgrzewanymi siedzeniami oraz siatką WindstopiSeryjnie, w opcji lub niedostępne w zależności od wersji., system Airwave pozwala w znaczący sposób poszerzyć warunki użytkowania kabrioletu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WNĘTRZU
3

SIEDZENIA

SIEDZENIA

Peugeot 308 CC oferuje 4 pełnowymiarowe, komfortowe siedzenia. Stelaż siedzeń przednich umożliwia zajęcie doskonałej, pozycji do rozkoszowania się jazdą. Tylna kanapa posiada składany podłokietnik centralnyiSeryjnie, w opcji lub niedostępne w zależności od wersji. dodatkowo podkosi komfort podróży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WNĘTRZU
4

ZAWIESZENIE

Zawieszenie opracowane ze szczególną uwagą w modelu 308 CC, zapewnia znaczące ograniczenie wibracji przenoszonych na siedzenia i kierownicę. Te wyśmienite właściwości tłumienia wibracji, pozytywnie wpływają na komfort pasażerów. Komfort wibracyjny odkrytego pojazdu, świadczy o wiedzy jego producenta i pozycjonuje Peugeot 308 CC wśród luksusowych kabrioletów. .

ZAWIESZENIE DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WNĘTRZU
5

MULTIMEDIA

Peugeot 308 CC oferuje do wyboru dwa sprawdzone systemy multimedialne WIP The World In Peugeot: WIP NaviW opcji lub niedostępny w zależności od wersji. - nawigację satelitarną z zestawem głośnomówiącym bluetooth lub WIP Com 3DiW opcji lub niedostępny w zależności od wersji. - nawigację satelitarną z dyskiem twardym, elranem wysokiej rozdzielczości VGA, odtwarzaczem DVD, zintegrowanym telefonem** oraz zestawem głośnomówiącym bluetooth. Konsola środkowa ze zintegrowanym podłokietnikiem, zawiera zestaw przełączników charakterystycznych dla CC: przycisk sterowania dachem, przycisk równoczesnego sterowania 4 szyb, sterowanie systemem Airwave kierowcy i pasażera oraz sterowanie menu konfiguracji, w przypadku systemu nawigacji WIP Com 3D.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TECHNOLOGII
6

STOP & START

STOP & START

Ochrona przyszłości naszej planety to jedno z największych wyzwań, jakie przyszło nam podjąć. Peugeot angażuje się w nią inaugurując w gamie modeli 308 technologię mikrohybrydową e-HDi, wyposażoną w system STOP & START* nowej generacji, z technologią rozruszniko-alternatora. Automatycznie wyłącza on silnik za każdym razem, gdy samochód np. zatrzymuje się na światłach. Nowością w tym systemie jest fakt, że, gdy kierowca chce kontynuować jazdę, ponowny rozruch następuje bardzo szybko i wyjątkowo łagodnie. e-HDi umożliwia w ten sposób lepszą kontrolę zużycia paliwa i emisji CO2. Technologia ta jest stosowana w połączeniu z manualną skrzynią biegów lub 6-biegową skrzynią zautomatyzowaną (pilotowaną).

WIĘCEJ INFORMACJI TECHNICZNYCH