6 POWODÓW,
ABY WYBRAĆ NOWEGO 3008

Peugeot 3008 pokazuje jednocześnie mocny charakter i liczne zalety: wysokiej klasy nowoczesny design, solidną konstrukcję, komfort w każdych okolicznościach, pozytywne doznania z jazdy, zdolność adaptacji.
1

STYL i DESIGN

STYL i DESIGN

Całkowicie odnowiony został przód samochodu. Przemodelowano osłonę chłodnicy i obramowania świateł przeciwmgielnych. Duży wlot powietrza wykończony chromowanymi listwami dodatkowo podkreśla imponujący wygląd modelu 3008. Kształt obramowania świateł przeciwmgielnych jest typowy dla najnowszych samochodów koncepcyjnych marki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NADWOZIA NOWEGO 3008
2

POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

Miejsce kierowcy charakteryzuje wyjątkowa ergonomia i intuicyjnie rozmieszczone elementy sterujące. Kierowca ma do swojej dyspozycji prawdziwy kokpit zapewniający ustawienie ciała podobne jak w klasycznych wersjach nadwoziowych, a jednocześnie unikalne w tym segmencie doznania z jazdy typowe dla crossovera.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WNĘTRZA NOWEGO 3008
3

KAMERA COFANIA

Kamera cofaniaiW opcji w zależności od wersji. przekazuje na wyświetlacz obraz strefy znajdującej się z tyłu samochodu. Obrys samochodu jest zaznaczony kolorową linią.

KAMERA COFANIA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA NOWEGO 3008
4

MODULARNOŚĆ WNĘTRZA

  • MODULARNOŚĆ WNĘTRZA 1
  • MODULARNOŚĆ WNĘTRZA 2
  • MODULARNOŚĆ WNĘTRZA 3
  • MODULARNOŚĆ WNĘTRZA 4

Ergonomiczny kokpit zapewnia kierowcy dynamiczną pozycję ciała typową dla hatchbacka. Jest to możliwe dzięki kolumnie kierownicy wyposażonej w 3 przeguby Cardana, co zapewnia bardziej naturalny kąt pochylenia. Pasażer siedzący z przodu może się cieszyć trasą dzięki dominującemu nad drogą ustawieniu fotela. Ułatwieniem jest również uchwyt znajdujący się na połączeniu środkowej konsoli z deską rozdzielczą. Pasażerowie zajmujący tylne miejsca mają zapewnioną dużą ilość miejsca na nogi dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu przednich siedzeń.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WNĘTRZA NOWEGO 3008
5

BAGAŻNIK

  • BAGAŻNIK 1
  • BAGAŻNIK 2
  • BAGAŻNIK 3
  • BAGAŻNIK 4

Podłoga bagażnika z możliwością ustawień na 3 wysokościach (nie dotyczy wersji HYbrid4) oferuje zmianę pojemności bagażnika Peugeot 3008 w zależności od potrzeb i możliwości złożenia oparć tylnych siedzeń. Pojemność bagażnika może wynosić od 432 dm m³ zgodnie z normą VDA (od 512 l) do wysokości półki do 1241 dm m³ zgodnie z normą VDA (1604 l), łącznie ze schowkami umieszczonymi z obu stron bagażnika. Po złożeniu oparcia siedzenia pasażera z przodu uzyskujemy długość załadunku sięgającą 2,62 m.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WNĘTRZA NOWEGO 3008
6

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Ten uniwersalny i elastycznie działający systemiDostępny w zależności od wersji. dostosowuje się do warunków w terenie, sterując pracą przednich kół, przy czym kierowca zachowuje pełną kontrolę nad pojazdem. Może w każdej chwili przełączyć system na tryb standardowy lub wybrać za pomocą pokrętła znajdującego się na środkowej konsoli tryb, z którego chce skorzystać: do jazdy po śniegu, do jazdy po drogach nieutwardzonych, do jazdy po piasku oraz ESP OFF.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA NOWEGO 3008