4 ATUTY,
KTÓRYMI ZASKOCZY CIĘ Nowy 308

Projektanci i inżynierowie Peugeot stworzyli eleganckiego, nowoczesnego hatchbacka o charakterystycznej, sportowej stylistyce. Odkryj Nowego Peugeot 308 oferującego najnowsze technologie, wysoką wydajność i niezapomniane wrażenia z jazdy w najczystszej postaci.
1

PEUGEOT i-COCKPIT

Na pokładzie nowego Peugeot 308 kierowca zajmuje miejsce w samym sercu innowacyjnego, komfortowego kokpitu zwanego Peugeot i-Cockpit. Konstruktorzy stworzyli wyjątkową przestrzeń dla prowadzącego obejmującą małą, poręczną kierownicę oraz zegary umieszczone na linii wzroku kierowcy. Model 308 ma również duży ekran dotykowy o przekątnej 9,7 cala. To najnowocześniejsze urządzenie, zwrócone w stronę kierowcy, umożliwia intuicyjny dostęp do wielu funkcji i aplikacji nowego Peugeot 308.

PEUGEOT i-COCKPIT
2

STYLISTYKA

Nowy Peugeot 308 wyróżnia się nowoczesną stylistyką, która w segmencie samochodów kompaktowych stanowi niespotykaną dotąd ofertę. Muskularne linie nadwozia cechujące się precyzją wykonania i sportowym wyglądem nie tylko dodają nowemu modelowi 308 wdzięku, lecz także oddają jego efektywność. Ten typ technologicznej elegancji widoczny jest również wewnątrz, gdzie swe zalety prezentuje dobrze rozplanowany, przestronny przedział w przedniej części kabiny, uzupełniony drobiazgowo zaprojektowanymi wykończeniami.

Dowiedz się więcej na temat stylistyki nadwozia Dowiedz się więcej na temat stylistyki wnętrza Zapisz się na jazdę testową
3

WYDAJNOŚĆ/CO2

WYDAJNOŚĆ/CO2

Począwszy od etapu powstawania samego projektu, w nowym Peugeot dążono do połączenia świetnych osiągów oraz doskonałej wydajności ekologicznej. Dzięki staraniom konstruktorów udało się obniżyć masę własną samochodu o 140 kg w porównaniu z poprzednikiem i zredukować emisję CO2 już do poziomu poniżej 85 g/km. Wysoka wydajność nowego Peugeot 308 to również zasługa nowej, opływowej sylwetki, wykorzystania innowacyjnych, lekkich materiałów oraz nowej platformy podłogowej EMP2.

Dowiedz się więcej na temat lekkiej konstrukcji modelu 308 Dowiedz się więcej na temat wydajności ekologicznej auta Zapisz się na jazdę testową
4

JAKOŚĆ

Na każdym etapie powstawania projektu dbano o to, aby nowy 308 osiągnął najwyższą jakość wykonania. Elitarny charakter 308 wynika z jego DNA, z każdego materiału użytego do jego produkcji, każdego detalu wykończenia. Efekt tych poczynań widoczny jest już na pierwszy rzut oka.

JAKOŚĆ Dowiedz się więcej na temat czystej jakości nadwozia Dowiedz się więcej na temat czystej jakości wnętrza Zapisz się na jazdę testową