6 POWODÓW,
ABY WYBRAĆ NOWEGO 5008

Nowy Peugeot 5008 ma inspirować i zachwycać elegancką linią nadwozia, przestronną i funkcjonalną kabiną oraz intuicyjnym kokpitem. 5008 pozwala na nowo odkryć radość podróżowania.
1

WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ

  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 1
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 2
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 3
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 4
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 5
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 6
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 7
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 8
  • WZORCOWA FUNKCJONALNOŚĆ 9

Dostępny w wersji 5- i 7iWyposażenie dodatkowe.-osobowej Peugeot 5008 to pojazd niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Wszystkie fotele można indywidualnie składać aż do uzyskania płaskiej podłogi przedziału bagażowego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WNĘTRZA NOWEGO 5008
2

WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HUD

Na wyświetlaczu Head-up DisplayiWyposażenie standardowe, dodatkowe lub niedostępne, zależnie od wersji modelu. kierowca otrzymuje najważniejsze informacje na temat jazdy: aktualną prędkość, działanie tempomatu i ogranicznika prędkości, ostrzeżenia systemu Distance AlertiWyposażenie standardowe, dodatkowe lub niedostępne, zależnie od wersji modelu. (system pomagający utrzymać bezpieczną odległość od innych pojazdów) itd. Jazda jest bezpieczniejsza, ponieważ kierujący nie musi odrywać oczu od drogi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WNĘTRZA NOWEGO 5008
WYŚWIETLACZ PRZEZIERNY HUD
3

KAMERA COFANIA

KAMERA COFANIA

Kamera cofaniaiWyposażenie dodatkowe, zależnie od wersji modelu. uruchamia się automatycznie, gdy wybrany zostaje bieg wsteczny, pomagając kierowcy w bezpiecznym manewrowaniu pojazdem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TECHNOLOGII NOWEGO 5008
4

PANORAMICZNE OKNO DACHOWE

Dzięki panoramicznemu oknu dachowemuiWyposażenie niedostępne, standardowe lub dodatkowe, zależnie od wersji modelu. oraz szerokiej szybie czołowej Peugeot 5008 może się pochwalić powierzchnią przeszklenia równą 3,39 m². Potęguje to wrażenie przestronności kabiny oraz gwarantuje jej znakomite doświetlenie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT WNĘTRZA NOWEGO 5008
PANORAMICZNE OKNO DACHOWE
5

SYSTEM DISTANCE ALERT (ARTIV)

SYSTEM DISTANCE ALERT (ARTIV)

System Distance Alert®iWyposażenie standardowe, zależnie od wersji modelu. pomaga zachować bezpieczną odległość między pojazdami, za pomocą wyświetlacza przeziernego HUD informując kierowcę o dystansie od samochodu poprzedzającego. Kierowca może samodzielnie dostosować czas i odległość, po której przekroczeniu ma się pojawiać taki alert.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA NOWEGO 5008
6

POZYCJA ZA KIEROWNICĄ

Kokpit całkowicie podporządkowano wygodzie kierowcy. Wysoka pozycja za kierownicą poza komfortem i przyjemnością z jazdy przekłada się również na dobrą widoczność drogi, w czym pomagają także odpowiednie nachylenie koła kierownicy oraz szeroka szyba czołowa. Kierowca może się tu poczuć równie komfortowo jak w limuzynie. Ogromne znaczenie ma również ergonomiczne rozplanowanie i łatwy dostęp do wszystkich przełączników i przycisków, a także czytelne zegary i wskaźniki.

POZYCJA ZA KIEROWNICĄ