Odkryj nowego
Peugeot 508

Peugeot przedstawia rewolucyjne zmiany w swojej limuzynie. Bardziej wyrazisty styl zewnętrzny i lepsze rozwiązania technologiczne, to obietnica wyjątkowych doświadczeń z jazdy.

Mocny design

Nowy Peugeot 508 charakteryzuje się bardziej wyrazistym i współczesnym stylem. Jego sylwetka jest bardziej regularna, dzięki nowej osłonie chłodnicy wysuniętej do góry w środkowej części, w której umieszczony został symbol lwa, a także dzięki poziomej linii pokrywy silnika. Na nowo zaprojektowane nadwozie w tylnej części nadaje pojazdowi masywność. 

Emanując większą siłą i nowoczesnością, nowy sedan Peugeot przyciąga spojrzenia.  

Mocny design

Technologia FULL LED

Technologia FULL LED
Technologia FULL LED

Innowacyjna technologia tworząca nowoczesną identyfikację świetlną nowego Peugeot 508, wyznacza nowe trendy stylistyczne w świecie motoryzacji. Przednie reflektory wykonane w całości w technologii LEDi Full LED – przednie światła do jazdy dziennej, pozycyjne, mijania i drogowe są wykonane w technologii LED. Wyposażenie dostępne w zależności od wersji podkreślają wyjątkowy wygląd nowego Peugeot 508. Tylne światła, które podobnie jak kierunkowskazy w lusterkach bocznych wykorzystują technologię LED, prezentują nową koncepcję stylistyczną Peugeot przypominając trzy opalizujące pazury, co stanowi odniesienie do modelu 504 Coupé.

Pewne prowadzenie

Pewne prowadzenie

Usiądź za kierownicą nowego Peugeot 508 i przekonaj się o wiedzy Peugeot w zakresie zachowania na drodze. Zawieszenie, połączone z wydajnymi silnikami nowej generacji BlueHDi, lub nowym benzynowym silnikiem Euro 6 1.6 THP 165 S&S, współpracującymi z manualną skrzynią biegów lub nową automatyczną skrzynią biegów z sześcioma przełożeniami, pozwoli Ci zaznać silnych emocji podczas prowadzenia pojazdu. 

Sprawdzona technologia

Sprawdzona technologia

Użyte na pokładzie nowego Peugeot 508 materiały i dbałość o elementy wykończenia zapewniają wyjątkową atmosferę i komfort. Każdy szczegół został tak pomyślany, aby ułatwić prowadzenie. Wyświetlacz Head-UpiWyposażenie dostępne w zależności od wersji., kamera cofaniaiWyposażenie dostępne w zależności od wersji., system kontroli martwego polaiWyposażenie dostępne w zależności od wersji. oraz system nawigacjiiWyposażenie dostępne w zależności od wersji. dostępne na dużym ekranie dotykowym 7’’ przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa.