POZNAJ NOWEGO PEUGEOT
508 SW

Peugeot przedstawia rewolucyjne zmiany w swojej limuzynie. Dzięki bardziej wyrazistemu stylowi zewnętrznemu i lepszym rozwiązaniom technologicznym, to obietnica wyjątkowych doświadczeń z jazdy.

Mocny design

Mocny design

Nowy Peugeot 508 charakteryzuje się bardziej wyrazistym i współczesnym stylem. Jego sylwetka jest bardziej regularna, dzięki nowej osłonie chłodnicy wysuniętej do góry w środkowej części, w której umieszczony został symbol lwa, a także dzięki poziomej linii pokrywy silnika.

Technologia FULL LED

Technologia FULL LED
Technologia FULL LED

Innowacyjna technologia tworząca nowoczesną identyfikację świetlną nowego Peugeot 508 SW, wyznacza nowe trendy stylistyczne w świecie motoryzacji. Przednie reflektory wykonane w całości w technologii LEDi Full LED – przednie światła do jazdy dziennej, pozycyjne, mijania i drogowe są wykonane w technologii LED. Wyposażenie dostępne w zależności od wersji podkreślają wyjątkowy wygląd nowego Peugeot 508 SW. Tylne światła, które podobnie jak kierunkowskazy w lusterkach bocznych wykorzystują technologię LED, prezentują nową koncepcję stylistyczną Peugeot przypominając trzy opalizujące pazury, co stanowi odniesienie do modelu 504 Coupé.

Pewne prowadzenie

Pewne prowadzenie

Usiądź za kierownicą nowego Peugeot 508 SW, przekonaj się do wiedzy Peugeot w zakresie zachowania na drodze. Specjalne zawieszenie oferuje wyjątkowy kompromis pomiędzy komfortem jazdy a pewnym prowadzeniem na drodze. W wersji GT model 508 SW zapewnia wysokie osiągi, dynamiczne przyspieszenia i komfort akustyczny.

Sprawdzona technologia

Sprawdzona technologia

Użyte na pokładzie nowego Peugeot 508 SW materiały i dbałość o elementy wykończenia zapewniają wyjątkową atmosferę i komfort. Każdy szczegół został tak pomyślany, aby ułatwić prowadzenie. Wyświetlacz Head-UpiWyposażenie dostępne w zależności od wersji., kamera cofaniaiWyposażenie dostępne w zależności od wersji., system kontroli martwego polaiWyposażenie dostępne w zależności od wersji. oraz system nawigacjiiWyposażenie dostępne w zależności od wersji. dostępne na dużym ekranie dotykowym 7’’ przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa.