3 POWODY, ABY WYBRAĆ
NOWEGO PARTNERA TEPEE

Nowy Peugeot Partner Tepee oferuje szereg nowości z zakresu stylu i technologii – najnowsze wydajne silniki oraz rozwiązania takie jak Mirror Link zapewniają przyjemność podróży.

WYTRZYMAŁOŚĆ

WYTRZYMAŁOŚĆ

Stylistyka nowego Partnera Tepee podkreśla jego niezawodność i nowoczesny charakter. Przód samochodu został całkowicie przeprojektowany: grill zyskał nowy układ listew, a emblemat lwa symbolizujący markę Peugeot został umieszczony centralnie, by górować nad masywnym zderzakiem. Ekspresywny design podkreślają przednie reflektory doskonale wpisujące się w linie odświeżonej sylwetki samochodu oraz umieszczone na krańcach zderzaka światła do jazdy dziennej LEDi LED: Light Emitting Diode – dostępne w standardzie, jako opcja lub niedostępne, w zależności od wybranej wersji.. Innymi słowy, nowy Partner Tepee odzwierciedla stylistykę marki, której wyróżnikami są pewność siebie i elegancja. 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Nowy Partner Tepee został wyposażony w najnowsze technologie: funkcję Mirror Screeni Dostępna w zależności od kompatybilności smartfona, z systemem współpracują jedynie zatwierdzone aplikacje MirrorLink™ i AppinCar – system jest dostępny w standardzie, jako opcja lub niedostępny, w zależności od wybranej wersji., która odwzorowuje ekran telefonu i umożliwia dostęp do jego funkcji na 7-calowym multimedialnym wyświetlaczu, układ Active City Brake, czyli system aktywnego hamowania w przypadku ryzyka kolizjii Dostępny od listopada 2015 r. jako opcja lub niedostępny, w zależności od wybranej wersji., kamerę cofaniaiDostępna jako opcja lub niedostępna, w zależności od wybranej wersji., wspomaganie parkowania przodemiFunkcja dostępna w standardzie, jako opcja lub niedostępna, w zależności od wybranej wersji. i funkcję Grip ControliDostępna jako opcja lub niedostępna, w zależności od wybranej wersji..

Nowa gama silników BlueHDi gwarantuje nie tylko większą przyjemność z jazdy, ale także bardziej ekonomiczne zużycie paliwa i niższy poziom emisji CO2.

MODULARNOŚĆ WNĘTRZA

MODULARNOŚĆ WNĘTRZA
MODULARNOŚĆ WNĘTRZA
MODULARNOŚĆ WNĘTRZA

Niezwykłą modularność wnętrza nowy Partner Tepee zyskał dzięki tylnej klapie bagażnika z innowacyjną, niezależnie otwieraną szybąi Dostępna w standardzie, jako opcja lub niedostępna, w zależności od wybranej wersji. i dachowi Zenith i Dostępny jako opcja lub niedostępny, w zależności od wybranej wersji.. Do wyboru jest wersja 5-miejscowa lub 7-miejscowaiDostępna jako opcja lub niedostępna, w zależności od wybranej wersji.. W wersji 7-osobowej dostępne są trzy niezależne, wyjmowane fotele w drugim i trzecim rzędzie siedzeń.